Zadowolenie z pracy zarobkowej, postrzegane jest przez pryzmat osiągnięć w miejscu pracy.

Młodzi, są przekonani, że po zakończeniu edukacji praca jest na wyciągnięcie ręki, nic bardziej mylnego . Naturalnie praca czeka, ale dla wykwalifikowanych w danym zawodzie lub dla niedoświadczonych za niską stawkę . Czasy , gdy dochodzenie do wiedzy dawałogwarantem znalezienia wysokiego płatnej pracy , skończyły się, rynek nie jest już spragniony ludzi dobrze wykształconych , ale wyróżniających się osobowość ,   które przyczyni się wysokimi zyskami dla firmy. Przedsiębiorczość, przebojowość to walory cenione przez prezesów firm, zatrudnienie dla takich młodych odpornych na stres ludzi jest dostępne. WymaganiaPolaków , co do wymiaru wynagrodzenia za pracę rośnie , obywatele chcą osiągać wyższe dochody, bo ich aspiracje są wyższe , pragną więcej mieć i zabezpieczyć swoim rodzinie dobre życie. 

Zadowolenie z pracy jest ważne , bycie cenionym od pracodawcy także, połączenie tych przesłanek z zadowalającą pensją uważane jest za sukces zawodowy . Emigracja w poszukiwaniu pracy jest nadal postrzegana , jako jedno z rozwiązań, jednak im więcej lat przybywa, tym bardziej myśli o pozostaniu w kraju . Zajęcie, dzięki której człowiek może zapewnić dla siebie i bliskich dach nad głową oraz godziwy byt ,  jest dostępne tylko dla niektórych . 

bästa dejtingsidan

Stanowiska takie jak menadżer, stwarzają możliwość osiągnąć wysokie dochody , ale obowiązki takie łączą się z z całym dniem spędzonym w pracy, przeżywaniem sytuacji stresujących i przymusem sprostania z nowymi wyzwaniami. Podchodzenie do pracy , jako niemiłej obowiązku, konieczności jest nie tylko niezadowalające dla zatrudnionego,  ale również dla przełożonego, niesatysfakcjonująca praca to zniechęcony pracownik ,  który wykonuje mniej pracy, ciągle zmęczony i zdenerwowany.