Jaki prezent na urodziny maluszka

w czasie gdy nasza pociecha kończy pierwszy rok życia przychodzi okazja do celebracji. Większość krewnych główkuje w tym czasie co niemowlakowi kupić. Jest kilka głównych rodzajów prezentów, które są zazwyczaj wybierane przez bliskich przy okazji takiej uroczystości. Poniżej zostało to uszeregowane.

1)Maty edukacyjne

Jest to zdobywający w ostatnich czasach dużą popularność pomysł na upominek dla pierwszoroczniaka. Zazwyczaj jest to  pewnego rodzaju oddzielona powierzchnia, w której znajdują się różnego rodzaju zabawki, mające aktywnie wpływać na prawidłowy rozwój intelektualny i fizyczny pociechy. Koszt takiego upominku waha się w granicach od 100 do nawet 1000 zł w zależności odcech materiałowych i wymiarów

2)Grawerowane figurki

Drugą grupą częstych darów są posążki z grawerem z indywidualnym przesłaniem na daną okazję. Sprzedawcy produkują najrozmaitsze kształty i rozmiary takich figurek. Nieraz są to jednocześnie przedmioty o określonych cechach użytkowych jak na przykład kuferek na skarby czy skarbonka. Dla dysponujących większym budżetem dedykowane są ze srebra lub złota, dla mniej zamożnych jedynie pozłacane lub posrebrzane. Koszta są zróżnicowane i zwykleustalane indywidualnie.

3) Własne rękodzieła

 Własnoręcznie zrobione upominki pokazują zaangażowanie i serce włożone w ich wykonanie. Mimo, iż powoli wychodzą z mody to jednak ciągle są obecne na imprezach z okazji urodzin. Są to rożnego rodzaju elementy ubrania ze specjalnie wyszytym wzorem, efektownie zdobione pojemniki na ważne rzeczy, czy ręcznie strugane posążki z drewna lub kamienne figurki. Nie wymaga to nakładu finansowego a pokazuje jak wielkie znaczenie ma dla dającej je osoby.

4)Koperta

Czwartą i ostatnią z najczęściej dawanych grup upominków są po prostu banknoty wręczane rodzicom. Zwykle pakujemy je w kopertę, i dajemy rodzicommożliwość wydania ich na dziecko. W końcu to oni widzą najlepiej czego akurat teraz potrzebuje…

Zakup dobrego upominku często przyprawia nas o ból głowy, jednak mając te kilka podpowiedzi może być nam łatwiej się na coś zdecydować.