Jak przygotować się ślubu?

Ślub i wesele to szczególne chwile do których przygotowywać się powinno na bardzo długo przed rozpoczęciem. Jeżeli chcemy by dzień ślubu i wesela był nietypowy a wszystko było przygotowane super dobrze, pierwsze przygotowania do tego cudownego dnia zacznijmy nawet na rok przed tym cudownym dniem.

Dwanaście miesięcy przed ślubem i weselem

Nacztery kwartały przed uroczystością ślubną powinno się usiąść i wstępnie zaplanować konkretny miesiąc ślubu i wesela. Para młoda powinna rzecz jasna spisać hipotetyczną liczbę gości, jak również na razie bardzo ogólnie sprawdzić oferty sal weselnych i restauracji. Niekiedy to najlepszy termin na rezerwacje. W niektórych restauracjach miejsce na wesele koniecznie trzeba rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed ślubem powinniśmy ustalić dokładny dzień uroczystości ślubnej, łącznie z godziną. W tym czasie obowiązkowo trzeba zarezerwować salę na wesele lub restaurację. Jeśli decydujemy się na ślub kościelny, w tym okresie musimy także udać się do księdza i zdecydować na konieczne nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo z tego powodu to jest najlepszy czas.

Na cztery miesiące przed ślubem należy zacząć zbierać konieczne dokumenty. To czas, w jakim wypada znaleźć osoby, które na ślubie będą świadkami i upewnić się, że się zgadzają. To odpowiedni czas na informowanie pracodawców. To właściwy czas na uzyskanie zgody na długi urlop nie tylko na dzień ślubu ale również na czas podróży poślubnej.

penisvergröserung

Dwa miesiące przed ślubem powinno się zaprosić naszych gości, zaplanować menu w restauracji. To właściwy czas na złożenie zamówienia na kwiaty i zamówienie wystroju samochodu młodej pary.

Cztery tygodnie przed dniem ślubu powinniśmy otrzymać udany.